Isigyti Star Citizen

Noriu isigyti Star Citizen paketą ir atgauti 30 procentų nuo žaidimo kainos kokius veiksmus turėčiau atlikti?

• Prisiregistruoti prie svetainės per šia nuorodą: https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-SQPK-F3YY  

arba suvedus skiltyje „Referral“ 12 skaitemų kodą registruojant naują vartotoją:


Registruojantis nepamirškite ,kad „Handle“ yra vartotojo vardas kuris bus rodomas pačiame žaidime,bet ne prisijungimas kurį naudosite prisijungti į puslapį.

Taip pat prisiregistravus per mane(jei tiesiogiai registruojatės negaunate) gaunate 5,000 UEC (United Earth Credits) Kuriuos galėsite išleisti ginklams, kosminio laivo komponentams,Angaro dekoracijoms ir panašiai.
• Prisiregistravus per mano nuorodą žaidimo paketus galima rasti čia: https://robertsspaceindustries.com/pledge/game-packages turite nusipirkti:

MUSTANG ALPHA SC STARTER arba AURORA MR SC STARTER paketą be jų žaidimo parsisiųsti ir žaisti negalėsite į jį įeina kosminis laivas, laivo draudimas,angaras ir kitą.

 

Taip pat atkreipkite dėmesį ,kad prie žaidimo paketų yra paketas pavadinimu „SQUADRON 42“ tai atskira žaidimas su istorijos kampanija jį pirkti nebūtina nebent norite žaisti ir vieno žaidėjo istoriją plačiau apie tai: https://robertsspaceindustries.com/squadron42   norint isigyti žaidimo paketą galima rasti čia: https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Squadron-42-Standalone-Pledge

•Susisiekite su manimi per skype,uzdarbis.lt svetainę arba kontaktai dėl tolimesnių nurodymų: