Star Citizen Alfa 3.12.1 Live pataisymas jau pasiekiamas! Stantono užpuolimas! XenoThreat misija jau čia! [baigėsi]

Paskelbta: 2021 7 vasario nuo Mr_Marius

 

XenoThreat misija jau čia! Apgink Stanton Sistemą!

Star Citizen Alfa 3.12.1 Live pataisymas jau pasiekiamas! XenoThreat serverio masto dinaminė misija kuris susideda iš etapų.

Kas yra XenoThreat? Trumpai tai žiauri piratų organizacija kurie nusiteikę priš korporacijų valdymą kurie kilę iš Pyro sistemos jie įsikūrę (ruin station) griūvėsių stotyje kurią paskutinį kartą matėme Citizencon 2949 gameplay demo metu pyro sistema laukia su artėjančiu Alfa 4.0 atnaujinimu tai galime nuspėti veiksmas prasites būtent čia!

 

Vienas iš naujų 3.12 atnaujinimų naujos ketvirčio dinaminės misijos kurios bus serverio masto XenoThreat misija pirma iš jų pasirodys su 52 skirtingais cinematiniais klipais veiksmas vyksta PU visatoje stanton sistemoje ji susidaros iš 3 skirtingų etapų reikės kovoti prieš/su tokiais kapitaliniais laivais kaip Idris ar Javelin!

 

Star Citizen XenoThreat perspėjimo klipas:

 

Daugiau informacijos apie pataisymą: https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/190048/thread/star-citizen-alpha-3-12-1-live-6975085-patch-notes/3799273

 

 

Daugiau informacijos apie Stantono užpuolimas! XenoThreat misiją: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/17925-Assault-On-Stanton