Star Citizen Alfa 3.12.1 ptu pataisymas jau pasiekiamas! XenoThreat misijos atviras testavimas!

Paskelbta: 2021 23 sausio nuo Mr_Marius

 

XenoThreat misija jau greitai! Apgink Stanton Sistemą!

Star Citizen Alfa 3.12.1 PTU atviro testavimo versija jau pasiekiama šį atnaujinimą gali išbandyti jau dabar kurie turi Star Citizen žaidimo paketą pataisymas sukoncentruotas į XenoThreat serverio masto dinaminė misija pirmas atviras PTU testas šiandien 10 valandą Lietuvos laiku.

Kas yra XenoThreat? Trumpai tai žiauri piratų organizacija kurie nusiteikę priš korporacijų valdymą kurie kilę iš Pyro sistemos jie įsikūrę (ruin station) griūvėsių stotyje kurią paskutinį kartą matėme Citizencon 2949 gameplay demo metu pyro sistema laukia su artėjančiu Alfa 4.0 atnaujinimu tai galime nuspėti veiksmas prasites būtent čia!

 

Vienas iš naujų 3.12 atnaujinimų naujos ketvirčio dinaminės misijos kurios bus serverio masto XenoThreat misija pirma iš jų pasirodys su 52 skirtingais cinematiniais klipais veiksmas vyks PU visatoje ji susidarys iš skirtingų etapų reikės kovoti prieš/su tokiais kosminiais kapitaliniais laivais kaip Idris ar Javelin laukiame daugiau žinių iki renginio pradžios!

 

Star Citizen XenoThreat perspėjimo klipas:

 

Daugiau informacijos apie pataisymą: https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/190048/thread/star-citizen-alpha-3-12-1-ptu-6873447-patch-notes/3774158

 

Alfa 3.12.1 PTU paleidimo instrukcija:
Einame į vientisą žaidimo paleidėją per kurį galima pasiekti Live ir PTU testavimo visatą pasirenkame “PTU” spaudžiame “UPDATE” po kiekvieno atnaujinimo siūlau ištrinti visą “USER” folderį kuris yra “StarCitizen/PTU/USER” direktorijoje.

 

Einame į “Account/settings/Public test universe” spaudžiame “Copy account to PTU” einame į savo el pašto adresą gausite laišką su patvirtinimu ,kad jūsų vartotojas nukopijuotas į PTU laiške rasite instrukciją kaip paleisti žaidimą kartu su PTU slaptažodžiu.

 

Trumpas paiškinimas kaip vyksta testavimas:

Evocati -> PTU (1-5 bangos)-> PU Live(Vieša).
„Evocati“ yra mažiausia grupė žmonių, susidedanti iš žmonių, kurie daugiausiai prisidėjo pranešant apie žaidimo klaidas ir panašiai. PTU yra vieša testavimo visata, kuri paprastai prasideda nuo konkretaus % žaidėjų( bangomis nuo 1 iki 5) ir tada kviečia daugiau žaidėjų prisijungti prie testavimo kaip žaidimas pasidaro labiau stabilus. Po to eina PU Live(Vieša) žaidimo versija kurią gali žaisti visi kurie turi įsigiję Star Citizen žaidimo paketą.

 

Daugiau informacijos apie PTU: https://support.robertsspaceindustries.com/hc/en-us/articles/115013195927-Public-Test-Universe-PTU-FAQ