STAR CITIZEN ALFA 3.5.0 PTU JAU PASIEKIAMAS!

Paskelbta: 2019 kovo 23 nuo Mr_Marius

 

Star Citizen Alfa 3.5.0 PTU ankstyva versija jau pasiekiama ją galima išbandyti jau dabar kurie turi Star Citizen žaidimo paketą ir yra žaidimo remėjai(subscriber) ar Concierge rango žaidėjai vėliau PTU bus atidarytas ir visiems likusiems žaidėjams.Šis atnaujinimas turi nauja veikėjo veido kūrimo įrankį kartu su moterišku veikėju pačiame žaidime,naujas Skrydžio mechanika kartu su nauja laivų garsų sistema,Įspudinga Arccorp planeta kartu su Area 18 nusileidimo zona planetos visas paviršius  pilnai padengtas pastatais,dangoraižiais ant kūrių galima nusileisti taip pat aplink planetą sukasi mėnuliai Lyria ir Wala  šiame atnaujinime daug optimizacijos ir klaidų pataisymų platesnę informaciją apie atnaujinimą galima rasti žemiau pateiktose nuorodose.

 

Daugiau informacijos apie atnaujinimą: https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/4/thread/star-citizen-alpha-3-5-0-ptu-1308388-patch-notes/2002052

 

Alfa 3.5.0 PTU paleidimo instrukcija:

Einame į „Account/settings/Public test universe“ spaudžiame „Copy account to PTU“ einame į savo el pašto adresą gausite laišką su patvirtinimu ,kad jųsų vartotojas nukopijuotas į PTU laiške rasite instrukciją kaip paleisti žaidimą kartu su PTU slaptažodžiu.

 

Trumpas paiškinimas kaip vyksta testavimas:

Evocati -> PTU (1-5 bangos)-> PU Live(Vieša).
„Evocati“ yra mažiausia grupė žmonių, susidedanti iš žmonių, kurie daugiausiai prisidėjo pranešant apie žaidimo klaidas ir panašiai. PTU yra vieša testavimo visata, kuri paprastai prasideda nuo konkretaus % žaidėjų( bangomis nuo 1 iki 5) ir tada kviečia daugiau žaidėjų prisijungti prie testavimo kaip žaidimas pasidaro labiau stabilus. Po to eina PU Live(Vieša) žaidimo versija kurią gali žaisti visi kurie turi įsigiję Star Citizen žaidimo paketą.

 

Daugiau informacijos apie PTU: https://support.robertsspaceindustries.com/hc/en-us/articles/115013195927-Public-Test-Universe-PTU-FAQ

Parašykite komentarą