STAR CITIZEN INVICTUS LAUNCH WEEK 2951 JAU ČIA! NUO GEGUŽĖS 21 D. NEMOKAMO SKRYDŽIO SAVAITĖ,EXPO ŽAIDIME IR DAUGIAU!

Paskelbta: 2021 1 gegužės nuo Mr_Marius

 

Invictus Launch week UEE kariuomenės paradas nuo gegužės 21 dienos iki Birželio 1 expozicija žaidime kurios metu galima bus išbandyti kariuomenės įkvėptus kosminius laivus parengtus skrydžiui ir net apžiūrėti didžiausius kapitalinius Star Citizen laivus virš orbitos ir hologramose kurie vis dar produkcijoje ir nėra parengti skrydžiui,kartu su nemokamo skrydžio savaitę kurios metu bus galima išbandyti Star Citizen nemokamai! ,naujų laivų pristatymais,pardavimais ir daugiau.

 

Šiais metais turėsime galimybę pasižvalgyti po Aegis Javelin kapitalinio kosminio laivo vidų kuris yra masyvūs ir kvapą gniaužiantis! Taip pat pirmą kartą pasirodys ir RSI Bengal masyvus ir nesunaikinamas laivyno nešėjas tai vienas dižiausių laivų Star Citizen visatoje tokio reginio negalima praleisti!

 

 

 

 

Nemokamo skrydžio renginio metu norint išbandyti Star Citizen nemokamai! jums nereikia turėti Star Citizen žaidimo paketo jums tereikia prisiregistruoti per šia nuorodą: https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-SQPK-F3YY ir toliau laukite renginio pradžios kol gausite leidimą atsisiūstį žaidimą čia: https://robertsspaceindustries.com/download .

 

 

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://robertsspaceindustries.com/invictus2951