KAS YRA STAR CITIZEN?

„Star Citizen“ yra pirmojo asmens atvyro kūrimo Alfa žaidimo projektas MMO Kosminis simuliatorius, kuris apima kovas kosminiame laive ir ant žemės, gyva ekonomiką ir beveik viską ką galima tik pasvajoti.Žaidimas pastatytas ant StarEngine (modifikuoto Lumberyard žaidimo varikliuko). Pamatysite masinius kosminius laivus, kuriuos galėsite skraidyti su draugais, nusileisti ant planetų,tyrinėti jos paviršių ar aplankyti kvapą gniaužiančius masinius miestus ,kad ir koks jūsų tikslas bebūtų.Šiuo metu jis pasiekiamas išbandyti Alfa kūrimo stadijoje jau dabar ir kartu galite prisidėti prie žaidimo tobulinimo.

Aš prognozuoju,kad Star Citizen MMO/PU Beta žaidimo versija bus išleista 2020 metais.

 


 

„Squadron 42“ yra vieno žaidėjo kampanija ir žaidimo Wing Commander dvasinis įpėdinis tai yra atskira žaidimo versija ,bet naudojanti ta pati žaidimo varikliuką, pirmas epizodas iš trilogijos šiuo metu kuriamas.Taip pat bendradarbiaujant su studija „Imaginarium studios“ kuri šiuo metu priklauso pačiam  Andy Serkis „Motion capture“ pagalba žaidime bus žinomi aktoriai tokie kaip Star wars sagos aktorius Mark Hamill ar Gary Oldman gerai žinomas iš Batman Dark Knight trilogijos filmų taip pat John Rhys-Davies ir Andy Serkis labai gerai žinomi iš Lord of the Rings sagos ir Game of Thrones žvaigždė Liam Cunningham taip pat Gillian Anderson žinoma iš X failai tv serijos Plačiau apie aktorius: Squadron 42  ir Star Citizen.

. Idėja yra tai, kad žaidimas yra maksimaliai gražus ir nenutrūkstamas … BE KROVIMO LANGŲ. Šiuo metu jis yra Alfa atvirojo kūrimo stadijoje su tikslu, kad SQ42 pirmas epizodas bus išleistas  Q3-4 2019 ketvirtyje.